X
تبلیغات
زولا

آژانس مسافرتی چوبین

تور کیش

آدرس اصلی سایت چوبین


به علت اختلالات اینترنتی کشور در حال حاضر سایت چوبین با این صفحه باز می‌شود. از شکیبایی شما عزیزان تا برطرف شدن این اختلالات تشکر می‌کنیم.

تلفن تماس جهت رزرو تور کیش

 


قیمت تور کیش خرداد 97

خرداد، ماه مناسبی برای سفر است. اگر قصد سفر به تور کیش را دارید خرداد 97 زمان مناسبی برای این کار است. تور کیش در سال نو همیشه طرفداران زیادی دارد و از اوایل نوروز شلوغ می‌شود. پس از فروردین از این شلوغی کاسته می‌شود و اوضاع برای یک سفر آرام آماده می‌شود. همچنین قیمت تور کیش نیز در این زمان کمتر می‌شود و سفر شما اقتصادی تر خواهد بود. اقامت در یک هتل 5ستاره در خرداد میتواند برابر با تنها قیمت بلیط در نوروز باشد. خرداد 97  برای مسافرت موقعیت مناسبی است. سفر به این جزیره زیبا به همه پیشنهاد می‌شود و کیش یکی از پربازدید ترین مقاصد توریستی ایران است. تور کیش یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سفر است و تور کیش نوروز 97 زمان مناسبی برای این سفر. پس دست به کار شوید و تور خود را با بهترین نرخ رزرو نمایید.

توضیحات تور کیش خرداد 97 :

نرخ بر اساس 2 شب و 3 روز است.تعداد شب های بیشتر با کانتر هماهنگ شود.نرخ کودک بدون تخت :  380,000 تومان
نرخ نوزاد : 120,000 تومانزمان تحویل اتاق 14:00 و تخلیه 12:00 میباشد .قیمت‌ها *اول هفته غیر پیک* می‌باشد.آخر هفته (peak)  (بازگشت جمعه و شنبه)  مبلغ 100.000+ اضافه نرخ دارد.سه شنبه به پنج شنبه نیز 30.000+ اضافه نرخ دارد.پرواز ماهان قابل هماهنگی است و هر طرف مبلغ 50.000 تومان اضافه نرخ دارد.